HAKKIMIZDA

Çevikler Un Fabrikası kurucuları 1998 yılından bugüne kadar un sektörünün içinde olup; 2007 yılında Çevikler Un Fabrikası adı altında yeni bir şirket kurarak un sektöründe üretime başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kaliteden ve insana yatırım yapmaktan vazgecmeyen şirketimiz, herzaman en iyi olmak ilkesi ile ve yeni atılımıyla da ülkemizin en modernve teknolojik fabrikaları arasında yerini almıştır. Kalite çalişmaları öncelikli ve sürekli hedefimizdir. Fabrikamızın buğday kırma kapasitesi 191.520Ton/Yıl olup üretimin her aşaması otamasyon sistemi kontrolünde gerçekleşmektedir.

Çevikler un olarak vizyonumuz

Müşteri ve tüketici odaklı bir yaklaşımla Türkiye de ve bölgede gıda sektöründe yer aldığımız markalarla ‘lider firma’ konumuna erişmektir.

Değerlerimiz

Çevikler un , birlik ve bütünlük, anlayış,mükemmellik,sorumluluk,yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler şirketimizde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Misyonumuz

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan ‘ stratejik bir portföyü’ paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.