Sağlıklı ve Güvenilir Buğday Unu

Çevikler Un tesislerinde üretim, yüksek kalite standartlarını ve gıda güvenilirliği ilkelerini karşılamak adına kapalı ortamda, tam otomasyonla ve hijyenik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

İleri Teknoloji ile Üst Düzey Üretim Teknikleri

Çevikler un, ülke içinde deneyimli tedarikçi ağı ile üretim için mevcut olan en iyi teknolojiyi yakalamaktadır.

Verimli Ürün

Çevikler Un, üretimin her aşamasını dikkate alarak verimli ürünü sizlerle buluşturmaya özen göstermektedir. 

Kalite Standartlarına Uyumluluk

Çevikler Un, üretimde kalite standartlarına uyumluluğu ile daha güçlü, daha verimli ve üretken iş faaliyetleri geliştirmektedir. Yüksek kalite standartlarından ödün vermemesinin yanı sıra yenilikçi, envanter ve dağıtım sistemleri ile tedarik zinciri süreçlerini de dikkate almaktadır.

Sürekli Gelişme ve İyileştirme Anlayışı

Çevikler Un, her gün bir öncekinden daha ileriye giderek sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışını ilke edinmektedir. En iyi teknoloji, en iyi üretim, en iyi verimlilik düşüncesi ile birlikte, üretimin her aşamasında en iyiye ulaşma yaklaşımı ile hareket etmektedir.

Gelişen Personeli ile Katılımcı İş Ortamı

Kalite ve üretimde benimsediği sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışını personelleri açısından da benimseyen Çevikler Un, çalışanlarının başarısında oynadığı rolün bilincinde olarak sektörde ilerlemektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Üretimden başlayarak satış hizmetlerimize uzanan bütün süreçlerde müşteri isteklerini önemsemekteyiz. Satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için bütün aşamalarda en küçük detayları

Üstün Marka Sadakati

Kalite ve üretimde lider marka olma yolunda ilerleyen Çevikler Un, müşterilerine ileri üretim teknolojisi ve doğallık ile sunduğu ürünlerinin satışı sonrasında marka sadakatini üstün ve ayrıcalıklı bir seviyeye ulaştırarak başarısını kanıtlamaktadır.